U petak 21. lipnja počinje trodnevna duhovna priprava svetom Ivanu Krstitelju. Stoga vas pozivamo dragi župljani da sudjelujete na svetim misama kroz sva tri dana i da se na taj način svi kao župna zajednica pripravimo za proslavu patrona naše župe.

Sva tri dana bit će prilika za svetu ispovijed prije mise. Pobožnost ćemo započinjati moljenjem krunice u 17 i 30 sati, a nakon toga u 18 sati slavit ćemo svetu misu. U petak nakon svete mise vokalni sastav ”Ad libitum” iz Travnika održat će prigodni koncert

U ponedjeljak 24. lipnja je svetkovina rođenja svetog Ivana Krstitelja – Ivandan, patron naše župe i samostana.  Svete mise na Ivandan slavit ćemo: u 9 sati – bolesnička sveta misa i u 11 sati – pučka sveta misa, koju možete pratit uživo putem Facebook-a. Nakon svete mise narodno veselje sa izvornom skupinom Braća Kapular.

Plakat proslava patrona naše župe.