Kao i proteklih godina, tako smo i ove godine u našoj samostanskoj crkvi organizirali doček sv. Nikole, djeci najdražeg sveca. Za tu prigodu zahvaljujući sestri Mariji, vikaru fra Nikici i gvardijanu fra Željki djeca su i ove godine pripremila prigodni program . Bilo je tu recitacija, pjesme, plesa i glume kojom je dočekan sv. Nikola. Nakon što je sv. Nikola porazgovarao i malo propitao svu djecu uslijedila je podjela paketića. Bilo je i smijeha, ali i plača jer su se oni najmanji uplašili i krampusa, a neki i sv. Nikole. Ipak mnogi su se željeli fotografirati i tako napraviti sebi uspomenu na taj događaj. Još jedanput zahvaljujemo se svima koji su pripremili program, ponajprije sestri Mariji i vikaru fra Nikici koji su uložili najviše truda i vremena, nastavnicama Glazbene škole Žepče podružnica Čatići Marini Kovač i Tei Matijević koje su djecu glazbeno pripremile te svim sudionicima . Ovim putem zahvaljujemo se i našem župljaninu, anonimnom donatoru koji već nekoliko godina osigurava paketiće za svu djecu naše župe. U ime sve djece, kao i u ime nas fratara od srca mu zahvaljujemo, neka Bog nagradi njega i njegovu obitelj svojim mirom i blagoslovom. Ovaj hvale vrijedan čin, primjer je kako se svoj rodni kraj ne zaboravlja i kako mu se može najbolje odužiti.