Danas je treća nedjelja kroz crkvenu godinu i Nedjelja Božje riječi.

Svete mise u iduću nedjelju slavit ćemo u redovitim terminima u župnoj crkvi,  u Čatićima (9 sati), Dobrinju (10 i 30 sati) i Bjelavićima (12 sati).

Od četvrtka (18. siječnja) pa do četvrtka, 25. siječnja obilježava se Svjetska molitvena osmina za jedinstvo kršćana. Kroz osam dana Crkva na poseban način moli za jedinstvo kršćana. Molitvena osmina završava 25. siječnja na blagdan Obraćenja sv. Pavla apostola.

Od poznatijih spomendana i blagdana u idućem tjednu izdvajamo: u srijedu je spomendan sv. Franje Saleškoga,biskupa i crkvenog naučitelja, u četvrtak je blagdan Obraćenja sv. Pavla apostola, u petak je spomendan sv. Timoteja i Tita biskupa.

Obavještavamo naše župljane da je ove godine slavlje svete krizme (potvrde) u našoj župi u nedjelju 21. travnja u 11 sati.

​​